Strona główna » Marcin Gagacki i Marcin Bilski po 21. Rajdzie Dolnośląskim

Marcin Gagacki i Marcin Bilski po 21. Rajdzie Dolnośląskim


Załoga OPONEO MOTORSPORT Marcin Gagacki i Marcin Bilski wygrała w klasie N3 podczas 21. Rajdu Dolnośląskiego i prowadzi w klasyfikacji generalnej tej klasy w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Oddajmy głos naszym zawodnikom...

Marcin Gagacki: Jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa tym bardziej, że nie przyszło łatwo. Pierwszego dnia ostro walczyliśmy od samego początku, co widać było po czasach. Prowadzenie na chwile straciliśmy po 6 odcinku Międzylesie. Mieliśmy zaatakować na ostatnim oesie I dnia lecz odwołany odcinek nam to uniemożliwił. Pozostało czekać na drugi dzień i ostro zaatakować od rana. Plan wykonaliśmy na 100% choć nie obyło się bez przygód.

Na 9. odcinku przebiliśmy oponę. Troszkę długo wahałem się czy zmieniać koło czy jechać dalej. Gdy już została sama felga nie miałem wyboru. Zmienialiśmy koło i obserwowałem kto nadjeżdża z następnych załóg. Nasz konkurent startował 2 minuty za nami, gdyby nas minął było by ciężko z nim wygrać. Na drugiej pętli też adrenaliny nie brakowało. Po zjechaniu z przedostatniego odcinka zaniepokoiło mnie bicie w kierownicy podczas hamowania. Pękła tarcz hamulcowa. Ostatni oes musiałem przejechać bez używania hamulca. Hamowałem biegami i ręcznym, udało się cało dojechać do mety.

Chciałbym podziękować "Biluchowi" (mojemu pilotowi) za pomoc w osiągnięciu tego wyniku oraz swoim mechanikom (Alonzo, Zieju, Mateusz) za perfekcyjny serwis auta podczas rajdu.

Teraz skupiamy się już na przygotowaniu auta na długo przeze mnie oczekiwany RAJD POLSKI. Uwielbiam luźne nawierzchnie.

Start w rajdzie był możliwy dzięki wsparciu sponsorów: oponeo.pl, felgi.pl, rotopino.pl, remus-polska.pl, Corimp, AUTO-MAG SERWIS.

Marcin Bilski: Współpraca owocuje, tym razem po szybkiej i rozważnej jeździe wygrywamy klasę i wskakujemy na pudło w grupie N. Plan uważam za wykonany w 100%, rywale nadal mocno cisną i trzeba się mieć na baczności. Liczę że tak dobre tempo utrzymamy do końca sezonu, a z rajdu na rajd będzie coraz lepiej.

Komentarze

Zycze dobrej współpracy,która

Zycze dobrej współpracy,która sie przyda w zdobywaniu dobrych wyników.

(ps.ostatnio dodałam 2 komentarze o tej samej tresci,poniewarz coś mi sie pomieszało.Ale treść jest ważna.)

POWODZEMIA!!!

hd-wideo

See video